مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام (Instagram):

امروزه تقریبا همه ی کاربران اینترنت در سرتاسر جهان، از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می کنند. همین موضوع باعث جذب بسیاری از مشاغل و کسب و کارها به این شبکه اجتماعی و به دنبال آن رشد چشمگیر خرید و فروش مجازی شده است.

مدیریت اکانت (پیج) های این برنامه، که شامل تولید محتوا، تعیین استراتژی، طراحی های گرافیکی، فعالیت های موثر و غیره می باشد بر عهده مدیریت یا همان ادمین پیج قرار دارد. اما آیا همه ی افراد واقعا توانایی مدیریت شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام را دارند؟ در صورت نبود تجربه و دانش کافی در این زمینه ممکن است اکانت شما هرگز به هدف مورد نظرتان حتی نزدیک هم نشود!!! این جاست که ضرورت وجود مدیریت متخصص مشخص می شود.

آژانس خلاقیت رایین با داشتن تجربه کافی و همچنین در اختیار داشتن تیم مدیریت حرفه ای، یاری رسان شما در زمینه مدیریت اینستاگرام خواهد بود.

فیسبوک (Facebook):

فیسبوک فراگیرترین شبکه اجتماعی در سرتاسر دنیا می باشد و بیشتر از نیمی از کاربران آنلاین از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند. فضای فیسبوک یک فضای تعاملی و دوستانه است که می تواند یک فرصت طلایی و تکرار نشدنی برای صاحبان مشاغلی باشد که می‌خواهند از نزدیک با مشتریان خود تعامل و ارتباط داشته باشند.

به همین دلیل موضوع مدیریت اکانت فیسبوک پیش می آید، مدیریت فیسبوک از جمله کارهایی است که نیاز به دانش و شناخت بالایی از این شبکه و نحوه کارکرد آن دارد و طبیعتا برای تبدیل یک اکانت معمولی به یک اکانت موفق به یک فرد یا تیم متخصص نیاز است.

پیشنهاد ما اعتماد و همکاری با گروه مدیریت فیسبوک آژانس خلاقیت رایین می‌باشد که در این زمینه بنام بوده و دارای سابقه ای درخشان می باشد.

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام
مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

توییتر (Twitter):

یکی از پرطرفدارترین شبکه های اجتماعی در جهان، توییتر می‌باشد که وجود محتواهای جذاب، تاثیرگذار و در عین حال کوتاه و مختصر؛ جذاب ترین و در عین حال مهم ترین علت محبوبیت این شبکه اجتماعی در بین مردم است. مسلم است تولید چنین محتوایی که علاوه بر جذابیت، کامل و رسا بودن، کوتاه و خلاصه نیز باشد از عهده ی هرکسی بر نمی آید. خب حالا چاره چیست؟ چاره ی کار کمک گرفتن از یک مدیر شبکه اجتماعی متخصص است که بتواند شما را به هدفتان (خرید یا فروش محصول، خدمات، معرفی و برندسازی و … ) نزدیک کند. تیم ما با تعیین استراتژی محتوایی منحصربفرد و هدف خدمت رسانی و پیشرفت کسب و کار شما،  در کنار شماست.

لینکدین (LinkedIn):

لینکدین یک شبکه اجتماعی بسیار قدرتمند برای توسعه ی کسب و کار ها به صورت حرفه ای است. تقریبا تمامی مشاغلی که از جایگاه مناسبی برخوردار هستند از این شبکه استفاده می کنند. در لینکدین با معرفی درست شغل و حرفه ی خود و ساخت رزومه استاندارد، می توانید هم اعتبار خود را بالا ببرید و هم چنین فروش خود را افزایش دهید و یا در صورت نیاز افرادی را استخدام نمایید. بدیهی است چنین شبکه ی قدرتمند و تاثیرگذاری نیاز به مدیریت صحیح و اصولی دارد. مدیریت شبکه اجتماعی لینکدین نیز از دیگر افتخارات و تخصص های آژانس خلاقیت رایین است.

 

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام
مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

پینترست (Pinterest):

سرزمین ایده های تصویری خلاقانه یا همان پینترست، شبکه ی اجتماعی بسیار محبوب و جذابی است که کار را برای کاربران اینترنت راحت تر کرده است! بسیاری از کارفرمایان با توجه به جایگاه ویژه پینترست در میان کاربران، به این شبکه اجتماعی روی آورده اند و به دنبال افزایش فروش محصول یا خدمات خود هستند. مدیریت اکانت پینترست نیز مانند سایر شبکه های اجتماعی، نیازمند تخصص، تعیین استراتژی محتوایی، تولید محتوای اختصاصی و استاندارد، طراحی گرافیکی ویژه و … می باشد که نیاز به یک مدیر اکانت یا حساب را بیش از پیش نمایان می کند.

| رایین همیشه خلاق تر |

یوتیوب (YouTube):

یوتیوب از بزرگترین و شناخته شده ترین شبکه های اجتماعی مخصوص تولید و انتشار ویدئو می‌باشد و تقریبا کسی را نمی توان یافت که حداقل یک بار از آن استفاده نکرده باشد. این شبکه ی اجتماعی اخیرا در ایران مورد توجه ویژه واقع شده است و بسیاری را به سوی خود جذب نموده است. مدیریت یوتیوب اندکی با سایر شبکه های اجتماعی متفاوت است، زیرا در یوتیوب از محتوای متنی و تصویری خبری نیست؛ بنابراین برای مدیریت اکانت یوتیوب به مهارتی فراتر از سایر شبکه های اجتماعی نیاز داریم. اینجاست که تیم مدیریت آژانس خلاقیت رایین به کمک شما می آید تا هرچه بهتر در این شبکه اجتماعی بدرخشید.

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام
مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

آپارات (Aparat):

آپارات را می توان نسخه ی فارسی و ایرانی یوتیوب معرفی کرد با ایت تفاوت که در آپارات می توانید ویدیوهای دلخواه خود را بدون نیاز به خرید اشتراک دانلود نمایید. این برنامه میان کاربران ایرانی اینترنت بسیار پراستفاده و محبوب است و به طبع می تواند مکان مناسبی برای معرفی و تبلیغ برای کسب و کار شما باشد. تولید محتوای ویدیویی با گرافیک منحصر بفرد و اختصاصی، مهم ترین و حساس ترین بخش مدیریت کانال در شبکه اجتماعی آپارات است. کارفرمایان و مشتریان محترم، شما می توانید با اطمینان مدیریت کانال(ها) ی آپارات خود را به آژانس خلاقیت رایین بسپارید.

تلگرام (Telegram):

به جرئت تلگرام را می توان پرکاربرد ترین و محبوب ترین پیامرسان در ایران معرفی کرد. این پیامرسان به دلیل امکانات بسیار زیاد و پیشرفته ای که دارد، کار را برای کاربران راحت کرده و به نوعی دست آنها را تقریبا برای هر اقدامی باز گذاشته است. به همین دلیل به سختی می توان تلگرام را تنها یک پیامرسان ب حساب آورد و می توان آن را در زمره شبکه های اجتماعی پرطرفدار قرار داد. مدیر گروه و یا کانال در تلگرام (ادمین)، وظایف زیاددی از جمله تولید محتوای استاندارد و مفید، طراحی گرافیکی، تعیین استراتژی محتوا، تعامل بجا و مناسب با کاربران، افزایش گستره مخاطبان و غیره را باید برعهده بگیرد تا فعالیت او (آنها) در تلگرام بتواند در مسیر درست و رو به پیشرفتی حرکت نماید. بدیهی است مدیریت تلگرام، این پیامرسان و شبکه اجتماعی قدرتمند و فراگیر، تنها از عهده ی متخصصان این زمینه برخواهد آمد. رایین با در اختیار داشتن یک تیم مدیریت حرفه ای و متخصص، همراه شما خواهد بود.

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام