که همزمان با اضافه شدن قابلیت تبدیل پیج شخصی;به پیج کاری، موضوع مدیریت اینستاگرام به شکل پیشرفته و حرفه ای;تری به میان آمد. اینستاگرام از الگوریتم های خاصی استفاده می کند;که بتواند تا حد امکان استفاده از برنامه را;برای کاربران بهینه و آسان نماید.

آگاهی از این الگوریتم ها و;نحوه عملکرد آنان، لازمه ی مدیریت اینستاگرام به روش;اصولی و صحیح است که بسیاری از کاربران از آن اطلاعی;ندارند و هنگامی که شروع به فعالیت;می کنند، علی رغم تلاش زیادی که;می کنند، نتیجه ای نگرفته و شکست خواهند خورد.

لازم به ذکر است که الگوریتم ها دائما در حال تغییر و به روز رسانی می باشند و همگام بودن با آن ها راحت نیست.

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

اینستاگرام جزو معدود اپلیکیشن هایی بود که از همان;سال های ابتدایی شروع فعالیت، توانست محبوبیت زیادی را;میان کاربران اینترنت در سرتاسر جهان کسب کند.

همین امر موجب شد تا علاوه بر;کاربران عادی، بسیاری از کارفرمایان و صاحبان مشاغل;به سمت آن کشیده شوند و بستر مناسبی برای معرفی، تبلیغ، خرید و فروش;آنلاین در این شبکه اجتماعی به وجود آید.

در سال های اخیر، اینستاگرام با توجه به;رشد روزافزون و چشمگیر خرید و فروش مجازی;در این برنامه، قابلیت ایجاد پیج (صفحه) مخصوص بیزینس را ایجاد کرد تا;کاربران بتوانند با در اختیار داشتن امکانات بیشتری از این;شبکه اجتماعی بهره ببرند.

 

 


 

از قدیم الایام گفته اند: (( کار را باید به کاردان سپرد ))

اگر هدف شما موفقیت و رسیدن به ایده آل های;مدنظرتان است، پیشنهاد ما سپردن مدیریت اینستاگرام خود به;متخصصان این زمینه می‌باشد.

این افراد که در دنیای;مجازی به آن ها ” ادمین ” گفته می‌‌شود، از اصول و روش های مدیریت اکانت اینستاگرام آگاه;هستند و اصطلاحا با چالش ها و پیچ و خم های آن دست و پنجه نرم کرده;و تجربه کسب کرده اند. این افراد با به کارگیری مهارت خود در رشد و موفقیت;شما سهیم خواهند شد و شما را هرچه بیشتر به ایده آل;تان نزدیک خواهند کرد.

در سال های اخیر شاهد;آگهی ها و تبلیغات بسیاری برای به عهده گرفتن اکانت های;مختلف از جمله اکانت اینستاگرام بوده ایم، اما آیا به راستی تمامی افراد از;عهده ی چنین مسئولیتی برخواهند آمد؟ پاسخ مسلم است: خیر!

همان طور که احتمالا تا الان با آن;مواجه شده اید، بسیاری از تبلیغات با شعار مدیریت;پیج اینستاگرام به صورت حرفه ای، با مدیریت ناصحیح شما را در دام الگوریتم;های اینستاگرام می اندازند و موجب سقوط آزاد(!) پیج شما;به قعر دره ی شکست خواهند شد.

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

گاها این افراد، مشتریان خود را با;فالوور و لایک های فیک و تقلبی فریب می دهند. آنها مبلغ کمی بعنوان دستمزد;درخواست می کنند و گاها نیز موفق به فریب مشتریان شده و ضرری چندین برابر به فرد و پیج;وارد می کنند. بنابراین بهتر است مراقب باشید;و به مدیران و افراد قابل اطمینان اعتماد نمایید.

یکی دیگر از مواردی که از اهمیت بالایی برخوردار است، مسئله ی;تامین امنیت پیج های اینستاگرام است که از آن ها در برابر خطرات سایبری محافظت;نماید. تامین امنیت پیج اینستاگرام نیز ملزم به کسب مهارت و;دانش کافی در این زمینه دارد که هرکسی از عهده ی آن بر نخواهد آمد.

آژانس خلاقیت رایین (Raein Creative Agency) با سابقه ای;درخشان و در اختیار داشتن همکاران و متخصصان برتر این حوزه و پایبندی به تمامی;اصول کاری و اخلاقی، با افتخار آمادگی لازم خود را برای خدمت و یاری رسانی;به هم وطنان عزیزمان در سرتاسر ایران (و جهان) اعلام می دارد.


مزایای همکاری با آژانس خلاقیت رایین:

همکاری با آژانس خلاقیت رایین علاوه بر بهره بردن از مزیت هایی همچون اطمینان خاطر از کیفیت پروژه، تعرفه ی اقتصادی و مقرون به صرفه و نیز آسودگی از صداقت و مسئولیت پذیری مجموعه؛ دارای مزیت های زیر نیز می باشد:

مدیریت شبکه های اجتماعی | مدیریت اینستاگرام

●ساخت هایلایت برای استوری و طراحی کاور ویژه ●طراحی و برگزاری انواع کمپین و مسابقات برای پیج ●هشتگ گذاری تخصصی جهت افزایش بازدید پست ●کپشن نویسی استاندارد با استفاده از اصول نگارشی ●مشاوره در زمینه های تبلیغاتی، مسابقات و کمپین ها ●گزارشات دقیق و منظم بصورت یکماهه|سه‌ماهه|شش‌‌‌ماه ●کار منظم و رعایت زمان تعیین شده جهت انتشار محتوا

●تولید محـتوای متنی و طـراحی گـرافیکی اختصـاصی ●پاسخ دهی به کامنت ها و ایجاد تعـامل با مخاطبین ●تهیه و تنظیم تقویم محتوای متناسب با راهبرد صفحه ●طراحی قالب منحصر بفرد برای پست ها و استوری ها ●افزایش فالوور ها، لایک و بازدید ها به صورت واقعی ●آنالیز و رصد رفتار کاربران نسبت به محـتوای منتشر شده