swipe up

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام | آموزش لینک گذاری در اینستاگرام

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام : یکی از قابلیت های مهم و کاربردی اینستاگرام اضافه کردن لینک به

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام :

یکی از قابلیت های مهم و کاربردی اینستاگرام اضافه کردن لینک به استوری است. گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام تاثیر بسزایی در میزان بازدید ها;و همچنین افزایش فروش شما دارد. این لینک مخاطب را مسقیم به سایتی;که آن را معرفی کرده اید هدایت می کند. انجام این کار تنها چند دقیقه ممکن است وقت شما را بگیرد;ولی از اهمیت زیادی برخوردار است. با کمک این ویژگی کار فالوور های شما بسیار راحت شده;و تعامل شما با آن ها افزایش پیدا می کند. این ابزار کمک شایانی به اکانت های تجاری و برند ها;می کند تا بتوانند مخاطبان خود را روز به روز افزایش دهند. برای شناخت بیشتر و نحوه کار با این;قابلیت فوق العاده تا آخر این مطلب همراه ما باشید.

 

قابلیت Swipe Up اینستاگرام | لینک گذاشتن در اینستاگرام

در ابتدا باید این موضوع مهم را بدانید;که برای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام شما باید اکانت بیزینسی;با بیش تر از ۱۰ هزار فالوور داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با اکانت بیزینسی پیشنهاد;می کنیم مقاله اکانت های بیزینسی را مطالعه کنید.

 

نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام:

اگر شرایط گفته شده را داشته باشید،;برای اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام و استفاده از گزینه see more باید طبق مراحل زیر عمل کنید:

  • با لمس آیکون دوربین در قسمت بالای;صفحه وارد بخش استوری اینستاگرام شوید.

 

لینک در اینستاگرام

 

 

  • در این قسمت می توانید یک عکس بگیرید;یا اینکه از تصاویر موجود در گالری خود یک مورد را انتخاب کنید.

 

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

 

 

  • بعد از گذاشتن تصویر، آیکون زنجیر مانند در;بالای صفحه را انتخاب کنید.

 

 

اینستاگرام

 

  • لینک مورد نظر خود را در این قسمت بنویسید.

 

 

 

 

اگر خواستید قبل اینکه لینک را در استوری منتشر;کنید از درستی لینک مود نظر اطمینان پیدا کنید،;از گزینه Preview در قسمت پایین لینک کمک بگیرید.

 

چه مواقعی می توانید از ابزار;لینک در استوری اینستاگرام استفاده کنید؟

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام مزیت های زیادی داشته که با کمک آن می توانید امکانات فراوانی در پیج خود داشته باشید.

مشاهده محصولات: این مورد به مخاطبان شما اجازه می دهد;که با کشیدن لینک به صفحه ای بروند تا جزئیات بیشتر محصول;را بدون اینکه از برنامه اینستاگرام خارج شوند ببینند.

 

 

 اینستاگرام

 

 

اشتراک لینک اصلی: اگر سایت فروشگاهی داشته باشید،;می توانید لینک سایت فروشگاهی خودتان را منتشر کنید،;یا این امکان را دارید که فالوور های پیج تان;را به پست های بلاگ خود هدایت کنید.

تبلیغات: این مورد برای افرادی که در اینستاگرام اینفلوئنسر;و یا بلاگر هستند بسیار مناسب است و می توانند تبلیغاتی را در پیج خود قرار دهند.

مشاهده فروشگاه: با این گزینه شما این امکان را دارید که مخاطبان را;به قسمت فروشگاه پروفایل اینستاگرام خود هدایت کنید. اما این قابلیت در ایران وجود ندارد.

 

 

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

 

 

 

اگر ۱۰ هزار فالوو نداشتیم چه کار کنیم؟

همان طور که گفته شد یکی از شرط های گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام ، داشتن بیش از ۱۰ هزار فالوور است. اما ممکن است هنوز تعداد فالوور های;پیج شما به این تعداد نرسیده باشند و برحسب نوع پیجی که دارید;بخواهید لینک هایی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

استفاده از دایرکت:

بعد از اینکه استوری خود را منتشر کردید،;به فالوور های خود بگویید برای دریافت لینک به شما دایرکت دهند. علاوه بر این می توانید استیکر DM ME ;را به کار بگیرید. این استیکر ها نیز می توانند به تعامل;هر چه بیشتر شما و فالوور هایتان کمک کنند.

 

 

 اینستاگرام

 

 

لینک در بیو :

به جای گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام  می توانید;لینک خود را دربیو قرار دهید. لینک در بیو نیز می تواند سودمند باشد. بسیاری از کاربران یک لینک خاص را در بیو استفاده می کنند. برای اینکه لینک مورد نظر شما کوتاه تر شود می توانید از ابزار;های کوتاه کننده لینک کمک بگیرید. همچنین یک سری از ابزار ها هستند که;به شما این امکان را می دهند که بیش از یک لینک را، در یک صفحه قرار دهید.

 

مزیت  گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام:

گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام می تواند;در راستای معرفی محصولات و یا خدمات به شما کمک موثری کند. با این لینک شما می توانید مخاطبان مورد نظر;خود را یافته و ترافیک بیشتری در وب سایت خود به وجود آورید;و نتیجه این کار فروش بیشتر محصولات شما را به دنبال خواهد داشت.

به این نکته توجه داشته باشید که از این امکان فقط در مواقع لازم;استفاده کنید، دقت کنید که کاربر با بالا کشیدن صفحه;وارد مرورگر شده و نهایتا به مقصد لینک شما می رسد، اگر در انتهای این مسیر محتوای جالب و کاربردی نباشد;مطمئنا آن فالوور خود را از دست می دهید. اگر محتوا مفید و بهینه باشد کاربران استوری;شما را با افراد دیگر به اشتراک می گذارند و همچنین ترافیک زیادی;را از طریق اینستاگرام وارد سایت خود می کنید.

 

مقالات مرتبط

ترفند های جذاب اینستاگرام

اپلیکیشن های طراحی در اینستاگرام

سایز استاندارد اینستاگرام برای عکس و ویدئو

 

 

ارسال دیدگاه