داشبورد حرفه‌ای اینستاگرام

داشبورد حرفه‌ای اینستاگرام : ویژگی جدید اینستاگرام

داشبورد حرفه‌ای اینستاگرام: در این مقاله از رایین سوشال، در مورد قابلیت جدید اینستاگرام، یعنی;داشبورد حرفه ای اطلاعات

داشبورد حرفه‌ای اینستاگرام:

در این مقاله از رایین سوشال، در مورد قابلیت جدید اینستاگرام، یعنی;داشبورد حرفه ای اطلاعات مفیدی را بیان می کنیم. گاهی اوقات برای دسترسی به ابزار های مختلف اینستاگرام;باید به بخش های مختلف برویم و این کار ممکن است برای خیلی از افراد راحت نباشد. در ادامه بررسی می کنیم که آیا داشبورد حرفه ای اینستاگرام امکاناتی را در اختیار ما قرار;می دهد که این مشکلات را حل کند یا خیر؟ برای اینکه پاسخ این سوال را بدانید تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

داشبورد حرفه ای اینستاگرام چیست؟

به تازگی اینستاگرام قابلیتی به نام داشبورد حرفه ای ارائه کرده است. این داشبورد برای افرادی که بصورت خیلی;حرفه ای در اینستاگرام فعالیت دارند و همچنین کسانی که کسب و کاری در اینستاگرام راه;اندازی نموده اند، بسیار مفید و سودمند خواهد بود. داشبورد حرفه ای اینستاگرام در واقع یک پلتفرم مدیریتی است;که در مورد عملکرد اکانت اینستاگرام اطلاعات کلی و سودمندی در اختیار ما قرار می دهد. همچنین این ویژگی جدید اینستاگرام، دستیابی به ابزار هایی که به مدیریت اینستاگرام مربوط هستند را راحت تر کرده و به کسب و کارها این امکان را می دهد;که در این شبکه اجتماعی پرطرفدار درآمد بیشتری داشته باشند. نکته قابل توجه دیگر در مورد این داشبورد حرفه ای این;است که رفتار مخاطبان را تحلیل و آنالیز می کند که این مورد هم به ما کمک زیادی خواهد کرد.

هدف داشبورد حرفه ای اینستاگرام:

تمامی ویژگی های داشبورد حرفه ای، قبلا هم در اینستاگرام وجود داشته;است اما داشبورد حرفه ای اینستاگرام، همه ی امکانات را بصورت یکپارچه، در یک مکان گرد آوری کرده است، با این کار دسترسی به ویژگی های مختلف نیز بسیار راحت می شود. بنابراین داشبورد حرفه ای با در اختیار گذاشتن همه ی ابزار های اینستاگرام برای ادمین پیج، بسیار کاربردی است.

امکانات اصلی داشبورد حرفه ای اینستاگرام این است که با راحت نمودن ردیابی;فعالیت حساب و همچنین به روز رسانی کاربران با ویژگی های جدید اینستاگرام، آن ها را به فعالیت بیشتر در این پلتفرم تشویق می کند و  می توان گفت هدف اصلی، انگیجمنت بیشتر;مخاطبان با اینستاگرام و ویژگی های مهم آن است. این اتفاق بیشتر زمانی رخ می دهد که اینستاگرام مقالات آموزشی خود را همیشه به روز کند.

اینستاگرام همچنین بیان کرده است که به مرور زمان به قابلیت و ویژگی های این داشبورد اضافه می کند. این داشبورد هم اکنون برای تمامی اکانت های بیزینسی ( تجاری) و کسب کارها فعال است و این نوع حساب می توانند از این قابلیت استفاده کنند.

 

بخش های اصلی داشبورد حرفه ای اینستاگرام:

ردیابی عملکرد: 

این قسمت نموداری را شامل می شود که آمار کلی حساب را نشان می دهد. همچنین با مراجعه به بخش “See all insights”  اطلاعاتی مانند حساب کاربری، محتواهای به اشتراک گذاشته شده، تعاملات محتوایی،;دنبال کننده ها و پروموشن ها می توان دسترسی داشت. این اطلاعات را می توان در یک هفته و یا یک ماه گذشته مشاهده کرد. 

 

 

داشبورد حرفه ای اینستاگرام

 

  

رشد کسب و کار | داشبورد حرفه‌ای اینستاگرام:

یک دستیابی بسیار سریع به ابزار های  متفاوت برای کمک به مدیریت تاثیر گذار تر حساب در اختیار شما قرار خواهد داد که شامل قسمت های زیر است:

 

 

 

  • مقاله های آموزشی: این قسمت شامل مقالاتی است که خود اینستاگرام گردآوری کرده است و اطلاعاتی مثل، ترفند ها، نکات، راهنمایی ها و… را ارائه می کند. توصیه می کنیم که این مقاله ها به صورت مداوم به روز رسانی شوند، تا آگاهی کاربران درمورد همه مسائلی که به اینستاگرام مربوط است، بالا رود.
  • پروموشن ها: این بخش هم شامل IGTV‌ها و همچنین مدیریت تبلیغات محتوای برند است تا مخاطبان بیشتری جذب شوند. این قسمت باعث می شود تا کسب و کار و خدمات شما بهتر مورد بازدید قرار بگیرد. 
  • تاییدیه های مربوط به برند ها: در این بخش این امکان را خواهید داشت که با دیگر برند ها شراکت داشته باشید و یا به آن ها این اجازه را دهید که برای شما تبلیغات و یا درخواست شراکت بفرستند، در پایان شما می توانید در خواست این افراد را تایید و یا رد کنید.
  • پاسخ های ذخیره شده: در این بخش شما این امکان را خواهید داشت که پاسخ سوالات پرتکرار را ذخیره کنید تا سرعت پاسخ گویی شما برای سوالات متداولی که پرسیده می شود بالا رود. زمانی که خواستید از این پاسخ ها استفاده کنید می توانید آن را ویرایش کنید.

 

 

دداشبورد حرفه ای اینستاگرام

 

 

ارسال دیدگاه