ترفند های اینستاگرام

ترفند های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام (بخش اول)

ترفند های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین;شبکه اجتماعی است

ترفند های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام

اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین و محبوب ترین;شبکه اجتماعی است که امکانات;جذابی در اختیار کاربران خود قرار داده. این پلتفرم هر روز تکنیک های جدید تری ارائه می دهد. با دانستن ترفند های اینستاگرام می توانید عملکرد;حرفه تر و راحت تری در این شبکه اجتماعی داشته باشید. اگر می خواهید  تکنیک های اینستاگرام;را بشناسید تا پایان این مقاله، رایین سوشیال را همراهی کنید.

 

۱) نحوه میوت کردن پست و استوری | ترفند های اینستاگرام

ممکن است در اینستاگرام هر روز پست و استوری هایی;از دوستان و آشنایان ببینید که تکراری هستند و;علاقه ای به مشاهده آن ها نداشته باشید، شما می توانید بدون اینکه آن ها را آنفالوو کنید، پست و استوری های این افراد را;میوت کنید تا هر روز با باز کردن اینستاگرام با این;موارد تکراری رو به رو نشوید. برای این کار دو روش وجود دارد:

روش اول :

پیجی را که می خواهید میوت کنید را پیدا کرده;و گزینه  Following  و بعد mute را انتخاب کنید. از این قسمت;می توانید پست یا استوری و یا اینکه هر دوی آن ها را میوت کنید. همچنین می توانید در فید خود، استوری;هر اکانت را نگه دارید و استوری آن ها را میوت کنید.

روش دوم :

از فید پیج خودتان پست های شخصی را که قصد دارید;میوت کنید پیدا کرده و سه نقطه در سمت راست بالای;پست را انتخاب کنید و بعد باکلیک روی گزینه mute پست;های پیج مورد نظر برای شما میوت می شوند. در این قسمت می توانید پست و هم استوری ها را با هم میوت کنید. همچنین این امکان را خواهید داشت که با انتخاب استوری هر پیج،;استوری آن را روی حالت mute قرار دهید.

 

 

ترفند های اینستاگرام

 

 

 

۲) همه ی پست های را که لایک کرده اید را مشاهده کنید:

ممکن است علاقه داشته باشید،;پست هایی که لایک کرده اید را ببینید،;اینستاگرام این امکان را برای شما فراهم کرده است.

روش این کار بصورت زیر خواهد بود :

به قسمت پروفایل خود رفته و از طریق منوی سه خط،;به تنظیمات بروید و گزینه  Account را انتخاب کنید و بعد;در قسمت  Accountباید بر روی گزینه Posts You’ve Liked کلیک کنید. در این بخش همه ی پست هایی;که لایک کرده اید، قابل مشاهده هستند.

 

 

ترفند های اینستاگرام

 

 

 

۳) تغییر ترتیب فیلتر عکس ها | ترفند های اینستاگرام

برخی از کاربران فیلتر های اینستاگرام را زیاد استفاده;می کنند، اگر شما هم جزو این افراد هستید این تکنیک;برایتان بسیار کمک کننده خواهد بود.

نحوه این کار:

بعد از اینکه عکس یا ویدیو مورد نظر خود را بارگذاری کردید،;به قسمت فیلتر ها بروید و بعد از سمت راست;منو گزینه Manage را انتخاب کنید، سپس بر روی سه خط کنار  هر فیلتر کلیک کنید و;نگه دارید، حال می توانید به آسانی ترتیب فیلتر ها را تغییر دهید. از طریق دایره کنار هر فیلتر می توانید فیلتر ها را مخفی کنید، بعد;از اعمال تغییرات دلخواه خود، Done را انتخاب کرده تا همه تغییرات سیو شوند.

 

 

 ترفند های اینستاگرام

 

فیلترهای اینستاگرام

 

 

 

۴) پاک کردن سوابق جست و جو:

اگر سوابق جست و جوی خود را پاک کنید، این اطمینان;حاصل می شود که کسی به;سوابق سرچ شما دسترسی پیدا نمی کند.

طریقه این کار :

با رفتن به پروفایل خود و انتخاب گزینه سه خط، وارد;بخش  Setting شوید و بعد گزینه Security را انتخاب کنید، در این قسمت;به بخش انتهایی صفحه بروید، با کلیک بر;روی گزینه  Clear Search History تمامی;سابقه سرچ شما پاک خواهد شد.

 

 

۵) حذف تصاویر بدون پاک کردن آن ها | ترفند های اینستاگرام

گاهی اوقات عکس هایی در پیج خود;دارید که ممکن است از آن ها خسته شده باشید;یا اینکه این عکس ها خاطراتی را برایتان زنده کنند;که چندان خوشایند نیست و مشاهده این تصاویر حس;خوبی برایتان به ارمغان نیاورد. ممکن است برخی از آن ها، نظم پیج;شما را به ریخته باشند. این دلایل برای اینستاگرام اهمیتی ندارد اما;این امکان را به شما خواهد داد که بدون اینکه عکس ها را پاک کنید، آن ها را آرشیو کنید.

 

روش کار به این صورت است:

سه نقطه بالای تصویر مورد نظر خود;را انتخاب کرده;و بعد با کلیک بر روی گزینه Archive تصویر مورد نظرتان را آرشیو کنید.

برای اینکه تمامی پست ها آرشیو شده خود را ببینید، به;قسمت  Archive بروید. از طریق گزینه سه خط در;پروفایل خود می توانید به قسمت Archive دسترسی پیدا کنید.

اگر زمانی تمایل داشتید پستی که;آرشیو کرده اید را برگردانید، از طریق منو سه نقطه;بالای تصویر و بعد گزینه Show on profile این امکان را خواهید داشت.

 

۶) با خبر شدن از پست گذاشتن پیج های محبوب:

در اینستاگرام همه ی افراد از بین پیج هایی;که دنبال کرده اند، یک یا چند پیج برایشان محبوب تر است;و نمی خواهند هیچ پستی از این پیج ها را از دست بدهند. برای این که از پست گذاری پیج های محبوب خود;مطلع شوید کافی است نوتیفیکیشن این صفحات فعال کنید;تا از پست گذاری این صفحات خبردار شوید.

برای فعال کردن این قابلیت بصورت زیر عمل کنید:

به پیج مود نظر رفته و از طریق گزینه Following  نوتیفیکیشن (Notifications)  را روشن کنید. این امکان را;خواهید داشت که Notifications را برای پست و استوری های دلخواه فعال کنید.

 

 

اینستاگرام

 

 

 

۷) تایم فعالیت خود را در اینستاگرام محدود کنید | ترفند های اینستاگرام

گاهی اوقات برایتان پیش آمده، بدون اینکه;بفهمید زمان چگونه گذشته، ساعت ها در;اینستاگرام آنلاین بوده اید و زمان زیادی از شما هدر رفته، اینستاگرام برای جلوگیری از اتلاف وقت کاربران راه حل دارد.

روش کار :

با رفتن به صفحه پروفایل و انتخاب سه خط سمت راست;بر روی گزینه Your Activity > Set Daily Reminder کلیک کنید، سپس;زمان مورد نظر خود را تعیین کرده و در پایان Set Reminder را انتخاب کنید.

۸) از پست های محبوب خود آلبوم بسازید:

اخیرا اینستاگرام این امکان را برای کاربران خود فراهم نموده، کاربران;می توانند مجموعه ای از پست های دلخواه خود;را ذخیره کنند و هر زمانی که خواستند همه ی آن ها را مشاهده نمایند.

طریقه این کار:

به پست مورد نظر رفته و بر روی آیکون بوکمارک;در کنار پست کلیک کنید با این کار پست;دلخواه تان ذخیره می شود. با نگه داشتن این آیکون، پست را به;آلبومی که از قبل ساخته اید و یا آلبوم جدید اضافه کنید.

برای مشاهده آلبوم ها، به قسمت پروفایل بروید و بعد گزینه;سه نقطه را انتخاب کنید و بعد وارد;بخش Saved شوید، در این قسمت می توانید تمامی   Collection (آلبوم) خود را مشاهده کنید.

 

 

ترفندهای اینستاگرام

 

 

 

۹) زمانبندی پست ها | ترفند های اینستاگرام

داشتن یک برنامه ریزی منظم برای ارسال پست در;اینستاگرام، یکی از موثر ترین راه های موفقیت در این پلتفرم است.

روش این کار :

در سایت نوین هاب ثبت نام کنید، سپس برای انتشار;محتوا اکانت خود را متصل کنید. با کمک تقویم شمسی، محتوایی;که مد نظرتان است را زمانبندی کرده تا در همان تاریخی که مشخص کرده اید در پیج تان منتشر شود.

 

 

 

اینستاگرام

 

 

۱۰ ) ارسال پست از طریق کامپیوتر:

گاهی اوقات می خواهید پستی را منتشر کنید، اما;به تلفن همراه خود دسترسی ندارید، یا اینکه ممکن است تصاویری در لپ تاپ خود داشته باشید که انتقال آن ها به گوشی برایتان مشکل و;زمانبر باشد، برای این مشکل می توانید با لپ تاپ یا کامپیوتر پست های خود را منتشر کنید.

روش این کار :

همان راه حل  ترفند  ۹ است.

در مقاله بعدی از رایین سوشیال ۱۰ ترفند دیگر اینستاگرام را معرفی خواهیم کرد، همراه ما باشید.

 

مقالات مرتبط:

بهترین تکنیک های اینستاگرام ( بخش دوم)

نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

نحوه اتصال اکانت اینستاگرام به پیج فیسبوک

ارسال دیدگاه