تکنیک های اینستاگرام

تکنیک های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام (بخش دوم)

تکنیک های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام: در بخش اول ترفند های اینستاگرام  ده مورد از تکنیک

تکنیک های اینستاگرام | بهترین تکنیک های اینستاگرام:

در بخش اول ترفند های اینستاگرام  ده مورد از تکنیک های جذاب را بیان کردیم. در این مقاله از رایین سوشیال ده;مورد دیگر از تکنیک های اینستاگرام را ارائه می دهیم پس تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

 

۱۱) استوری های خود را از یک یا چند فرد خاص پنهان کنید:

گاهی اوقات می خواهید استوری در اینستاگرام منتشر کنید;که دوست ندارید این استوری را برخی از آشناهایتان ببینند;برای این کار اینستاگرام راه حلی ارائه داده است که شما می توانید استوری های خود را از;برخی فالوور هایتان پنهان کرده و نگران دیده شدن;این استوری ها توسط این افراد نباشید.

برای این کار دو روش وجود دارد :

روش اول :

در صفحه پروفایل خود به منو سه خط بالای صفحه بروید،;سپس در قسمت تنظیمات Privacy> Story  را انتخاب کنید;سپس بر روی;گزینه  Hide Story From کلیک کنید. افرادی را که می خواهید استوری های;شما را نبینند را انتخاب کرده و گزینه Done را بزنید.

روش دوم :

به صفحه پروفایل فردی که قصد دارید استوری;خود را از;او مخفی کنید بروید، سپس بر روی سه نقطه کنار پروفایل او;کلیک کرده و بعد گزینه Hide Story From را انتخاب کنید. باید به این نکته توجه داشته باشید که Hide کردن استوری;از یک یا چند نفر به معنای این نیست که آن پیج ها را بلاک;کرده اید، و آن ها می توانند پست های شما را مشاهده کنند.

 

۱۲) کامنت های پست ها را ببندید | تکنیک های اینستاگرام :

ممکن است برخی از پست های شما ارزش بسیار;زیادی داشته باشند، و نیازی به کامنت و نظر دیگران نباشد. برای این مورد هم ترفندی وجود دارد که شما می توانید کامنت های پست مد نظرتان را ببندید.

نحوه این کار در ادامه گفته می شود:

طریقه این کار بسیار راحت است. بعد از اینکه پست خود را منتشر کردید، سه نقطه;کنار پست را بزنید و بعد Turn Off Commenting را انتخاب کنید تا بخش کامنت برای آن پست غیر فعال شود.

در اینستاگرام برای کامنت های پست ها تنظیماتی وجود دارد. برای دسترس به این تنظیمات از طریق منو سه خط موجود در پروفایل;خود به قسمت تنظیمات بروید و وارد بخش  Privacy شوید سپس بر روی Comments کلیک کنید;در این قسمت با انتخاب گزینه Manual Filters این امکان را خواهید داشت که گذاشتن کلماتی را;در کامنت های خود ممنوع کنید یا اینکه می توانید Hide Offensive Comments را;انتخاب کنید تا کلمات نامناسب و توهین ها در کامنت شما مخفی شوند.

۱۳) از فونت های دلخواه استفاده کنید:

اخیرا اینستاگرام چندین فونت جدید را به استوری اضافه نموده;است، اما ممکن است این فونت ها، فونت های دلخواه شما نباشد.

نحوه اضافه کردن فونت های جدید در استوری:

سایت های زیادی وجود دارند که فونت های متنوعی را ارائه می دهند،;یکی از این سایت ها، سایت، igfont.ir است. به این سایت رفته و جملات و یا کلمه مورد نظر خود را تایپ کنید، سپس متن;مورد نظر خود را کپی کرده و بعد در استوری پیست کنید. برای بیو و کپشن پست های خود نیز می توانید از این تکنیک استفاده کنید.

 

 

تکنیک های اینستاگرا

 

 

 

۱۴) تغییر کاور استوری هایلات |تکنیک های اینستاگرام

به آسانی این امکان را خواهید داشت که کاور استوری های هایلات خود را تغییر دهید. و از کاور های دلخواه و مرتبط با استوری خود استفاده کنید.

طرز این کار :

بعد از کلیک بر روی هایلات، گزینه Edit Highlight و بعد  Edit Cover را انتخاب کنید،;سپس می توانید از گالری عکسی را که برای کاور در نظر گرفته اید را انتخاب کنید.

 

 

۱۵) مخفی کردن پست هایی که تگ شده اید | تکنیک های اینستاگرام

گاهی اوقات در پست هایی تگ می شوید که نمی خواهید برخی;از فالوور هایتان آن ها را مشاهده کنند و از طرف دیگر دوست ندارید;که تگ را ریموو کنید، برای این مورد هم نگران نباشید به شما ترفندی;پیشنهاد می دهیم که می توانید پست هایی که شما در آن ها تگ شده اید را مخفی کنید.

روش کار :

به صفحه پروفایل خود رفته و عکسی را که می خواهید تگ آن را مخفی کنید،;پیدا کرده سپس سه نقطه کنار عکس را بزنید و بر روی Tag Option  کلیک کنید،;سپس Hide from My Profile را انتخاب کنید، با این کار تگ شما پنهان می شود. برای برداشتن تگ عکس به طور کامل، Remove Me From Post باید انتخاب شود.

 

 

تکنیک های اینستاگرا

 

 

۱۶ ) ساخت رنگین کمان در استوری |تکنیک های اینستاگرام

یکی از تکنیک های جذاب اینستاگرام، فونت رنگین کمانی است. برای این کار نیاز;دارید انگشتان منعطفی داشته باشید. با کمی تمرین می توانید رنگین کمان بسیار زیبایی در فونت های;استوری استفاده کنید که جلوه زیبایی به استوری شما می دهند.

روش کار :

متن مد نظرتان را نوشته و کل متن را انتخاب کنید،;انگشت شست دست راست تان را روی رنگ دلخواهی از پالت نگه دارید;و انگشت شست دست چپ تان را روی متن به حرکت در آورید، به صورت;هم زمان هر دو انگشت خود را سمت چپ بکشید تا رنگ کلمات شما تغییر کند.

 

 

تکنیک های اینستاگرا

 

 

 

۱۷) نوشتن بیو حرفه ای :

یک موضوع مهم در اینستاگرام بیو پیج است. لازم است در هر حوزه ای که فعالیت;می کنید، کلمات کلیدی آن را در بیو خود بنویسید تا در سرچ های کاربران اکانت شما نمایش داده شود.

طرز این کار :

به صفحه پروفایل پیج خود بروید و وارد بخش  Edit Profile شوید، در;قسمت Bio و Name  کلمات کلیدی مرتبط را بنویسید و;بعد با زدن گزینه Done تغییرات اعمال می شود.

 

 

instagram

 

 

 

۱۸) مخفی نمودن هشتگ های پست ها | تکنیک های اینستاگرام

از جالب ترین ترفند های اینستاگرام پنهان کردن هشتگ ها است. این موضوع از کسی پنهان نیست که هشتگ گذاری;به دیده شدن بیشتر در اینستاگرام کمک می کند، اما گاهی اوقات وجود هشتگ ها نظم و زیبایی;کپشن را از بین می برد و بهتر است هشتگ ها در این مواقع مخفی شوند.

نحوه مخفی کردن هشتگ ها :
راه اول :

راه پیشنهادی این است که هشتگ های خود را  در اولین کامنت بنویسید. بعد از اینکه یک کامنت دیگری دریافت کردید این هشتگ ها در قسمت کامنت پنهان می شوند.

راه دوم :

در این روش شما می توانید هشتگ هایتان را بعد از نوشتن;در کپشن پنهان کنید به این صورت که بعد از اینکه کپشن پست خود را نوشتید،;از خط یا هر نماد دیگری استفاده کنید و سه خط پایین بروید، کپشن نوشته شده بیشتر از سه خط نشان داده نمی شود;و هشتگ های شما از فالوور ها مخفی می شود مگر آن که آن ها گزینه  See More را انتخاب کنند.

 

 

تکنیک های اینستاگرا

 

 

 

۱۹) مشاهده افرادی که به آن ها Request داده اید:

ممکن است برایتان پیش آمده باشد که به افرادی Request داده اید;اما بعد از مدتی فراموش می کنید که آیا در خواستی فرستاده اید یا خیر. برای این مورد هم تکنیکی وجود دارد که بفهمید برای چه کسانی Request فرستاده اید.

روش کار :

بعد از روارد شدن به Setting به بخش Security بروید و سپس;بر روی گزینه Access Data کلیک نمایید. در قسمت Connection  و بخش Current Follow Request در خواست هایی را که به اکانت های دیگر فرستاده اید;را می تونید ببینید.در این بخش اطلاعات مفیددیگری مانند;ایمیل های قدیمی، بیو و نام کاربری که قبلا داشته اید، روز هایی که پسورد عوض کرده اید و … قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

instagram

 

 

 

۲۰) خاموش نمودن وضعیت فعالیت (Activity Status) :

اگر نمی خواهید همه ی فالوور هایتان از آنلاین بودن;شما با خبر باشند، می توانید وضعیت فعالیت خود را غیر فعال کنید.

طریقه این کار :

به بخش تنظیمات بروید و Privacy را انتخاب کنید، سپس;وارد بخش  Activity Status شده و  Activity Status را غیر فعال کنید.

 

 

مقالات مرتبط:

ترفندهای اینستاگرام (بخش اول)

آمار های اینستاگرام در سال ۲۰۲۰

نحوه گذاشتن لینک در استوری اینستاگرام

 

 

ارسال دیدگاه